luni, iunie 22
Actual >>
- Rezultatele acțiunii Poliției Neamț de pe DN2-E85: fără fapte penale, dar 55 de sancțiuni
- Simeon Bodron – șef de promoție de 10 la CNI: Pasiunea pentru Formula 1 îl va duce la Inginerie Auto în Olanda!
- Daniel Harpa face apel la colaborare în județ: „Neamțul, înainte de toate”
- Justiție la nivel înalt: un procuror DIICOT Neamț și șeful BCCO Neamț dau în judecată un deputat
- Programul lucrărilor Publiserv Piatra Neamț în perioada 22 – 26 iunie
- Au început audierilie miniștrilor din Cabinetul Veștea. Ar mai fi nevoie de voturi pentru investirea guvernului
- Paul Claudiu Cotîrleț: Rezultate pentru Neamț, implicare pentru România
- Evaluare Națională cu emoții mai mult pentru părinți decât pentru elevi
- Premieră la Evaluarea Națională în Neamț – elev eliminat pentru că a încercat să folosească telefonul
- Sportul nu este opțional: ce face mișcarea în corpul, creierul și mintea ta






Un comentariu
27 de ani. 27 de ani de democratie originala, in care cei care au condus destinele acestei tari au facut ce-au vrut. 27 de ani in care ni s-au promis multe. Cei care in 89 aveau drept de vot stiu prea bine cum arata Romania si cum arata acum. Stiu prea bine cum se traia si cum se traieste acum. In toti acesti ani poporul a asteptat ca promisiunile celor aflati la putere sa fie indeplinite. 27 de ani… Nu e oare cam mult? Ce-avem acum? O tara in ruina si-un popor aflat in pribegie. Si mai avem ceva: o clasa politica imbuibata, care ne sfideaza si ne manipuleaza. 27 de ani… Prea mult. Ajunge!