Târgul de Crăciun la Neamț – programul integral

PROGRAM TÂRGUL DE CRĂCIUN DE LA NEAMȚ, ediția a IV-a
13 decembrie 2019 – 5 ianuarie 2020

Vineri, 13 decembrie 2019 – ora 18.00
PROVINCIALII
Grupul “Floare de Colț”, Trupa “Happy Girls”, ANTONIA

Sâmbătă, 14 decembrie 2019 – ora 18.00
Clubul de copii “ARTIS”, MARK STAM, LOREDANA

Duminică, 15 decembrie 2019 – ora 18.00
Trupa “ATN”, Trupa “Andante”, THE MOTANS

Luni, 16 decembrie 2019 – ora 18.00
Roxy s Musical Team, LOS ANONIMOS

Marți, 17 decembrie 2019 – ora 18.00
Asociația “Melisma”, Ansamblul Folcloric “Comorile Neamțului”,
ALEXANDRU BRĂDĂȚAN, GRIGORE GHERMAN

Miercuri, 18 decembrie 2019 – ora 18.00
Liceul de Artă ,,Victor Brauner ” Piatra-Neamț,
ELENA IONESCU

Joi, 19 decembrie 2019 – ora 18.00
Clubul de copii “Allegria”, ADINA (HEAVEN)

Vineri, 20 decembrie 2019 – ora 18.00
Ansamblul folcloric “Dor Vânatorean”, Clubul „Cantus Art”, GLANCE

Sâmbătă, 21 decembrie 2019 – ora 18.00
Rubi’Ma Music Art, Smaranda Pintilescu, ANDA ADAM

Duminică, 22 decembrie 2019 – ora 18.00
Caravana lui Moș Crăciun, RICARDO CARIA

Luni, 23 decembrie 2019 – ora 18.00
Clubul de copii “Allegria”, Clubul „Pinocchio”,
Isabela Chitoșcă, NARCISA SUCIU

Marți, 24 decembrie 2019 – ora 18.00
Grupul ,,Floare de colț”, Sânziana Oșlobanu,
NICOLE CHERRY

Miercuri, 25 decembrie 2019 – ora 18.00
Grupul “Urmașii lui Ștefan Vodă” Târgu Neamț,
Alice Prundu, KEO

Joi, 26 decembrie 2019 – ora 18.00
GAȘCA ZURLI, GUESS WHO & BAND

Vineri, 27 decembrie 2019 – ora 17.00
Festivalul de Datini și Obiceiuri “Steaua sus Răsare”

Sâmbătă, 28 decembrie 2019 – ora 18.00
Asociația “Eu cred”, VALI CRĂCIUNESCU

Duminică, 29 decembrie 2019 – ora 18.00
Trupa “Happy Kids”, ELENA GHEORGHE

Luni, 30 decembrie 2019 – ora 18.00
Ansamblul “Doina Ceahlăului “, Rubi’Ma Music ART
MIHAI MĂRGINEANU & BAND

Marți, 31 decembrie 2019 – ora 18.00
REVELION

Miercuri, 1 ianuarie 2020 – ora 18.00
Grupul “ Joc de Neamț” Palatul Copiilor,
Teona Racheriu, Daria Pintilie, Isabela Ciudin
TOSTOGAN

Joi, 2 ianuarie 2020 – ora 18.00
Ștefania Ursache, Răzvan Ciobanu, Roxana Petricaru
DJ PROJECT & ANDIA

Vineri, 3 ianuarie 2020 –ora 18.00
Oana Ungureanu, Ionela Mardare,
DOMNUL PROBLEMĂ

Sâmbătă, 4 ianuarie 2020 – ora 18.00
Simona Manolache, Sânziana Oșlobanu,
Laurențiu Marian, Grupul Folcloric “Floare de colț”
ANSAMBLUL FOLCLORIC “FLORICICĂ DE LA MUNTE”

Duminică, 5 ianuarie 2020 – ora 18.00
Trupa “Admis”, RANDI & BAND

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.